Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

10 grudnia 2015 r. Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne podczas zorganizowanej konferencji pn. „Racjonalne nawożenie zbóż” gościł prawie 170 rolników (producentów zbóż).

Zorganizowana w MODR Oddział Poświętne w Płońsku konferencja pod nazwą „Znaczenie pszczoły miodnej w produkcji rolniczej” zgromadziła 131 słuchaczy.

3 grudnia w Poświętnem odbyła się Olimpiady Wiedzy Rolniczej zorganizowana przez MODR Oddział Poświętne w Płońsku. Uczestniczyło w niej 45 młodych rolników (do 40 lat) prowadzących gospodarstwa rolne samodzielnie lub z rodzicami.

Już po raz trzeci, liczne grono kobiet, spotkało się podczas seminarium "Przedsiębiorcza Kobieta Wiejska", które odbyło się 10 listopada br. w Siedlcach.

MODR Oddział Siedlce organizował 5 listopada konferencję w ramach Programu Wieloletniego „Ulepszanie krajowych źródeł białka roślinnego, ich produkcji, systemu obrotu i wykorzystania w paszach”.

21 października 2015 w Domu Technika w Płocku odbyła się Mazowiecka Konferencja Pszczelarska skierowana głównie do pszczelarzy, rolników i sadowników oraz zainteresowanych tematyką mieszkańców obszarów wiejskich z terenu województwa mazowieckiego.

21 października br. w siedzibie MODR Oddział Siedlce odbyła się Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości. Zmierzyły się w niej laureatki (zdobywczynie I, II i III miejsca ) tegorocznych olimpiad gminnych.

18 października br. w Dworze w Mościbrodach odbyła się Mazowiecka Konferencja Pszczelarska skierowana do zainteresowanych tematem pszczelarstwa mieszkańców obszarów wiejskich naszego województwa, w szczególności: pszczelarzy, rolników czy sadowników.

4 października w Skrzelewie, na terenie gminy Teresin, odbyły się Dni Kukurydzy Województw Mazowieckiego i Łódzkiego.

7 października rozpoczęła się dwudniowa, szósta edycja Forum Rozwoju Mazowsza – najbardziej prestiżowego wydarzenia promującego fundusze europejskie w województwie mazowieckim.