Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

Już po raz siódmy Święto Kukurydzy Powiatu Radomskiego odbyło się na Ziemi Iłżeckiej. Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Terenowy Zespół Doradców w Radomiu oraz Bożena i Jan Wróblowie zorganizowali Dni Kukurydzy na plantacji kukurydzy w Jedlance Starej.

W dniu 7 listopada 2010 - na zaproszenie miasta Crepy en Valois z Francji (skierowanego do partnerskiego miasta Płońsk) - wzięłam udział w tamtejszym Święcie Produktów Regionalnych reprezentując Oddział MODR w Poświętnem.

8 grudnia 2010 r. w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników i uroczyste podsumowanie II edycji Konkursu EUROZAGRODA.

Działając na rzecz rozwoju rolnictwa i jego otoczenia Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział Poświętne w Płońsku organizuje różne formy doskonalenia i aktywizacji środowiska wiejskiego.

Instytut Ochrony Roślin w Poznaniu zorganizował w listopadzie 2010 r. szkolenie pt. ?Integrowana ochrona roślin motylkowatych grubonasiennych i drobnonasiennych?.Wykładowcami byli pracownicy IOR a także IUNG Puławy, COBORU, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku zorganizował 24 listopada 2010r. doroczne spotkanie szkoleniowo-dyskusyjne dla producentów zbóż.