Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Płock wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Płocku, Gminą Łąck i Zarządem Stada Ogierów Sp. z o.o. w Łącku, serdecznie zapraszają Państwa do udziału w XXVIII Giełdzie Rolniczej, która odbędzie się 19 maja 2019 roku, w Łącku ul. Gostynińska 2 (teren przy hali sportowej, w godz. 9.00-17.00).

Giełda Rolnicza jest stałym elementem imprez odbywających się w maju na ziemi płockiej. Ma swoją wieloletnią tradycję i liczne grono sympatyków. Impreza ma charakter targów, służy promocji i prezentacji innowacji w technice rolniczej i technologii produkcji. Swoje oferty handlowe i usługowe prezentują firmy i instytucje działające w branży rolniczej i ogrodniczej. Wystawie towarzyszy szereg atrakcji, takich jak: występy lokalnych zespołów artystycznych oraz konkursy.

Co roku naszą imprezę odwiedza kilka tysięcy osób. Serdecznie zapraszamy.

Szczegółowe informacje:

Krzysztof Pielach-komisarz wystawy, tel. 24 268 60 81, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jadwiga Przedpełska tel. 24 269 77 05 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Gajewska tel. 24 268 60 90 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W załączeniu:

- Regulamin XXVIII Giełdy Rolniczej w Łącku,

- Karta zgłoszenia na XXVIII Giełdę Rolniczą w Łącku