Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Siedlce, we współpracy z Miastem Siedlce, serdecznie zapraszają Państwa na imprezę wystawienniczo-handlową, która odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia 2019 r. w Siedlcach na terenie kompleksu MODR Oddział Siedlce przy ul. Kazimierzowskiej 21.

W trakcie imprezy prezentowane będą oferty firm pracujących dla rolnictwa, a szczególnie ogrodniczych. Na kiermaszu można będzie zakupić byliny, zioła, krzewy ozdobne, drzewka owocowe i sprzęt ogrodniczy. Na klientów będą czekały również produkty pszczele i wyroby ekologiczne: wypieki, swojskie wędliny, przetwory i sery, w tym produkty tradycyjne i regionalne.

Swoją działalność zaprezentuje Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie, a doradcy MODR Oddział Siedlce służyć będą fachową pomocą merytoryczną. Oferty przedstawią gospodarstwa agroturystyczne i zagrody edukacyjne. Podczas imprezy promowane będą walory turystyczno-krajoznawcze Mazowsza i Podlasia oraz miasto Siedlce.

Jak zwykle wystawę uświetnią występy lokalnych zespołów artystycznych, a dla publiczności przeprowadzone zostaną konkursy z nagrodami. Co roku naszą imprezę odwiedza kilka tysięcy osób.

Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania:

1. Zgłoszenie

2. Regulamin wystawy dla uczestników

3. Regulamin wystawy dla wystawców

4. Wiosna - pismo