Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza na jubileuszowe XX Mazowieckie Dni Rolnictwa i Mazowiecką Wystawę Zwierząt Hodowlanych. Największa na Mazowszu wystawa rolnicza przygotowana przez MODR Oddział Poświętne, cieszy się od lat ogromnym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i zwiedzających, wśród których znajdują się beneficjenci naszych usług – rolnicy i mieszkańcy obszarów wiejskich. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych 15 i 16 czerwca do Płońska (teren MODR Oddział Poświętne) ul. Sienkiewicza 11 w godz. 9.00 – 17.00.

 

W lipcu 2018 r. wszedł w życie Program działań mających na celu zmniejszenie zanieczyszczenia wód azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych oraz zapobieganie dalszemu zanieczyszczeniu.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Bielice, Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sochaczewie zapraszają na XXVI Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości, które odbędą się 12 maja 2019 r., w godz. 9.00 - 17.00 na terenie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Głowackiego 2.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Płock wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Płocku, Gminą Łąck i Zarządem Stada Ogierów Sp. z o.o. w Łącku, serdecznie zapraszają Państwa do udziału w XXVIII Giełdzie Rolniczej, która odbędzie się 19 maja 2019 roku, w Łącku ul. Gostynińska 2 (teren przy hali sportowej, w godz. 9.00-17.00).

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Siedlce, we współpracy z Miastem Siedlce, serdecznie zapraszają Państwa na imprezę wystawienniczo-handlową, która odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia 2019 r. w Siedlcach na terenie kompleksu MODR Oddział Siedlce przy ul. Kazimierzowskiej 21.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Radom wspólnie z wójtem gminy Chynów serdecznie zapraszają do udziału w VIII KONFERENCJI SADOWNICZEJ - Ziemi Chynowskiej, która odbędzie się 13 marca br. w sali konferencyjnej Domu Kultury w Chynowie.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne organizuje 8 marca br. o godz. 10.00 w Centrum Edukacyjno - Konferencyjnym przy ulicy H. Sienkiewicza 11 w Płońsku - w siedzibie MODR Oddział Poświętne, konferencję nt. „Kobieta przedsiębiorcza w Unii Europejskiej – nowe wyzwania i nowe możliwości”.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa organizuje bezpłatne szkolenia dla mieszkańców wsi, rolników oraz przedsiębiorców z branży rolno-spożywczej, poświęcone zagadnieniom związanym z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku organizuje po raz osiemnasty Targi edukacyjne pod hasłem „Wiedza i aktywność szansą na sukces” dla młodzieży, uczniów i przyszłych studentów.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku serdecznie zaprasza w środę 13 lutego br., na konferencję pt. „Prawidłowa uprawa rzepaku ozimego”.