Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza rolników do udziału w XVII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

9 sierpnia w Zegrzu podczas seminarium podsumowującego konkurs AgroLIga 2018 – etap wojewódzki poznaliśmy zwycięzców oraz laureatów 26 edycji.

Zapraszamy do udziału w dziesiątej edycji konkursu na najlepszy produkt regionalny pn. ,,Miodowe przysmaki Ziemi Sochaczewskiej”.

Zapraszamy do udziału w VIII edycji konkursu na najlepszy produkt regionalny pn. „Miodowe przysmaki ziemi sochaczewskiej”. Konkurs organizowany jest w ramach Dożynek Powiatu Sochaczewskiego, które odbędą się 18 września 2016 roku w Kurdwanowie, gmina Nowa Sucha.

Z myślą o promowaniu produktów żywnościowych wytwarzanych przez mazowieckich producentów żywności Samorząd Województwa Mazowieckiego po raz ósmy organizuje Konkurs o Laur marszałka województwa mazowieckiego dla mazowieckich producentów żywności za najlepszy produkt roku 2014.

Rozpoczął się nabór do konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego. Koordynatorem konkursu jest Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna, która przyjmuje zgłoszenia produktów na stronie www.polskapodajdalej.pl do 22 sierpnia br

Serdecznie zachęcamy Państwa do uczestnictwa w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Sposób na sukces”.