Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

Komisja ekspercka składająca się z przedstawicieli krajowych sieci obszarów wiejskich państw członkowskich UE, wybrała 11 kwietnia br. w Brukseli po jednym zwycięskim projekcie w każdej z pięciu kategorii spośród nominowanych projektów w konkursie Rural Inspiration Awards oraz jeden projekt wybrany w głosowaniu internetowym.

Do konkursu zgłoszono 176 projektów z krajów UE, komisja nominowała 25, wśród których były dwa polskie projekty. 

Celem konkursu Rural Inspiration Awards jest wyróżnienie inicjatyw, finansowanych z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, w pięciu kategoriach, które pokazują, jak obszary wiejskie w Europie stają się bardziej konkurencyjne, jak zmieniają się w sposób zrównoważony i jak wyrównują różnice w rozwoju. 

Z wielką radością i dumą informujemy, że Krzysztof Kowalski, jedyny kandydat z województwa mazowieckiego, startujący w tych zmaganiach organizowanych przez krajowe sieci obszarów wiejskich państw członkowskich UE, zajął PIERWSZE miejsce w kategorii środowisko i działania na rzecz klimatu.

Przypominamy, że współpracujący z MODR Warszawa rolnik jest ubiegłorocznym zwycięzcą międzynarodowego konkursu ROLNIK ROKU REGIONU MORZA BAŁTYCKIEGO. 

Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli pozytywnie na apel MODR Warszawa i poparli projekt Krzysztofa Kowalskiego, promując kreatywność, mądrość zarządzania oraz dbałość o środowisko i planetę. 

OPR. WA