Siedziba MODR w Warszawie:  ul. Czereśniowa 98, 02-456
Tel.: 22 571 61 00 | e-mail: sekretariat@modr.mazowsze.pl

APS   kleski    
sir logotyp 150x70fb sir      
A A A

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego rozpoczyna kolejną edycję wojewódzkiego konkursu „Od agroturystyki do turystyki wiejskiej”.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie realizuje drugą edycję wojewódzkiego konkursu „Od agroturystyki do turystyki wiejskiej”. Uroczyste podsumowanie odbędzie się 13 czerwca br. podczas XVI Mazowieckich Dni Rolnictwa w Płońsku.

Agroturystyka i turystyka wiejska na Mazowszu

Pobierz darmowy katalog

Katalog - Agroturystyka i turystyka wiejska na Mazowszu

 

 

 

Doskonałą możliwością rozszerzenia usług świadczonych przez gospodarstwo agroturystyczne jest oferowanie wyżywienia. Należy pamiętać o tym, że goście zwracają uwagę na sposób produkcji i pozyskiwania surowców spożywczych, jak również na warunki, w jakich odbywa się przygotowanie posiłków. Temat bezpieczeństwa żywności jest bardzo obszerny, więc w tym artykule jedynie go sygnalizuję i zwracam uwagę na rzeczy najistotniejsze. Szczegóły znajdziecie Państwo w obowiązujących aktach prawnych (dział AGROTURYSTYKA na stronie MODR).

agroturystyka-banner

 

POLSKA ? ATLAS TURYSTYKI WIEJSKIEJ "Wieś Polska Zaprasza 2010/2011" zawierający ofertę ponad 600 skategoryzowanych kwater z całej Polski wraz ze zdjęciami obiektów,